Destek İçin
0212 475 64 64

Hakkımızda

2011 yılında Kavram Vana Armatür San. Ti. Ltd. Şti. adıyla kurulmuş olan firmamız pirinç hammaddeden pres baskı ve döküm olarak, çeşitli su ve gaz valfleri, radyatör valf ve rakorları üretiminde Türkiye pazarında önemli ve köklü bir yere sahip olmak için çalışmalar yapmaktadır.

Daima sağlam adımlarla ileriyi hedefleyen firmamızda tüm üretim ve yönetim kadroları tam bir ekip halinde çalışmakta ve her geçen gün teknoloji yatırımını, üretim kapasitesini ve kalite performansını geliştirerek çağımızla paralel olarak değişen müşteri talepleri doğrultusunda, yeni dizaynlar tasarlayarak ürün çeşitlerini genişletmektedir.

Tüm ekibimiz için öncelikli hedefler, "Toplam Kalite", "Müşteri Memnuniyeti" ve "Modern İşletmecilik"tir. Tamamı kendi bünyemizde üretilmekte olan bütün ürünlerimiz TSE kalite belgeli olup, montaj aşamasında % 100 testten geçmektedir.

Ayrıca, yurtiçi ve yurtdışındaki birçok firma ile özel sipariş üzerine pres-baskı veya döküm olmak üzere bir çok çeşit ve ebatta mamül üretilmektedir.

Çağımız ile aynı paralellikte büyüyüp, değişime ayak uyduran dinamik ekibimizin tüm çalışma ve gayretlerinde tek bir gaye vardır, o da KAVRAM VANA markasının kendi sektöründe tüm herkes için kalite ve güven duygusu uyandırmasıdır.